Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

XX Spotkanie Krótkofalowców w Łagowie Lubuskim

XX Spotkanie Krótkofalowców Miłośników Radia i Eteru w Łagowie Lubuskim. Dzięki zaangażowaniu klubu SP3PLD oraz Ryszarda SP3HBF XX Spotkanie Krótkofalowców Miłośników Radia i Eteru w Łagowie Lubuskim można uznać za udane. Pogoda dopisała mimo iż obawy były spore. Nic tak nie poprawia nastroju jak jajecznica z trzystu jaj oraz świeżo złapana rybka przyrządzana na ogromnej patelni :)
Pierwszomajowe spotkanie można uznać za bardzo udane za co bardzo serdecznie dziękujemy gospodarzom oraz wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach.

Warsztaty SP3PJE

24 kwietnia 2015 w remizie OSP Drzonków miało miejsce spotkanie członków klubu SP3PJE wraz z naszymi piękniejszymi połówkami. Spotkanie miało charakter warsztatów omawiających skrzynki antenowe QRP zbudowane przez klubowych kolegów oraz integrację naszego hobby z naszymi rodzinami. Atmosfera była przednia. Kobietom też się podobało (zwłaszcza tańce) więc może częściej będą nas puszczać na spotkania klubowe :)

 

SP3PJE i czołgi czyli "Black Eagle-14"

DSC 5895W ramach polsko-angielskich manewrów "Black Eagle-14" zorganizowano w Żaganiu przy Stalagu 8c pokaz ciężkiego sprzętu wykorzystywanego przez wojska brytyjskie.

Kilku z nas miało okazję zapoznać się bliżej z czołgami, karabinami oraz ogromną bazuką !!

Można było dotknąć, polizać lub ugryźć ogromną lufę lub podziwiać napęd gąsienicowy , którego będziemy im zazdrościć kiedy naszych drogowców znów zaskoczy zima :) Piękna pogoda nam sprzyjała więc dzień okazała się wyjątkowo udany. Niestety z pewnych nieznanych nam względów nie chcieli dać nam prawdziwej amunicji.

 

 DSC 5982

Poszukiwanie kwiatu paproci

22 czerwca Drzonkowem zawładnęły dziwne moce..... było słychać wycie wilków, drzewa poruszały się mimo braku wiatru, zjawy pojawiały się i znikały.... w powietrzu czuć było magię. Jeżeli wszyscy to zauważyli, to znaczy, że udało nam się dobrze zorganizować poszukiwania kwiatu paproci dla 5 klasy Szkoły Podstawowej w Drzonkowie. Cała przygoda miała swój początek ok. godziny 21:00, kiedy to miały miejsce odczyty i przedstawienia. Następnie uczestnicy ruszyli w las przygotowaną przez nas drogą. Po drodze miały miejsce przedziwne, nigdy niespotykane, zjawiska. Było strasznie, było śmiesznie, w sam raz. Na końcu trasy oczom uczestników ukazał się blask tysiąca słońc zwiastujący znalezienie tajemniczego kwiatu paproci. 

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.