Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

Zimowa przerwa

Jak wszyscy wiemy rozpoczęły się ferie zimowe.
Informuję wszystkich klubowiczów że w okresie ferii klub jest nieczynny.

Po przerwie tj. 05-02-2016 roku rozpoczynamy przygotowania do przeprowadzki klubu, aby w efekcie docelowym do końca lutego przenieść się do podstawówki.

Proszę sobie przemyśleć czy :
- jesteśmy zainteresowani znakiem okolicznościowym z okazji 70 - lecia Szkoły
Podstawowej w Drzonkowie ?
- Czy będzie miał kto pod tym znakiem pracować ?
- czy wprowadzamy w życie projekt " Klub Młodego Konstruktora"
- Jak, gdzie i w jakiej formie zorganizować w czerwcu spotkanie podsumowujące
działalność klubową , oraz wybory zarządu klubu?


Niniejszym przypominamy również iż zmianie ulegają składki członkowskie i od 01.01.2016r wynoszą 15 zł miesięcznie. 


Pozdrawiam
SQ3HLV

SP3PJE na poligonie

phoca thumb l dsc 7450 resizeW dniach 3-5 lipca 2015r. klub SP3PJE wraz z ZS Strzelec OSW JS 3006 Nowa Sól oraz DEFENDU brały udział we wspólnym szkoleniu na poligonie w Kożuchowie. Naszym zadaniem było zabezpieczenie TOC czyli węzeł łączności w działaniach taktycznych podczas gry wojennej. Wypadło chyba całkiem nieźle ponieważ tydzień później otrzymaliśmy oficjalne podziękowanie i zaproszenie do dalszej współpracy. Następny krok współpracy związany jest ze szkoleniem młodych adeptów sztuki wojskowej w zakresie łaczności i taktycznym wykorzystania radiostacji w terenie, oraz szkoleniu członków naszego klubu z zakresu obronności. Będzie sporo pracy w obu kierunkach.

Umundurowani...

" Samodzielna Jednostka Strzelecka 3006 Nowa Sól od wielu lat współpracuje z Klubem Krótkofalarskim SP3PJE. W trakcje naszej współpracy zrealizowaliśmy bardzo wiele wspólnych przedsięwzięć, zarówno szkoleniowych jak i promocyjnych. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie merytoryczne oraz sprzętowe w zakresie łączności radiowej i nie tylko.
Dziś w siedzibie naszej jednostki odbyło się spotkanie z przedstawicielami SP3PJE, na którym uzgodniono ostatecznie szczegóły planowanego do podpisania porozumienia o dalszej współpracy. W ramach porozumienia wydzielony oddział z klubu SP3PJE, na czas prowadzonych ćwiczeń poligonowych oraz szkoleń będzie wchodził w skład plutonu SJS 3006 Nowa Sól jako drużyna łączności.
Członkowie SP3PJE, w ramach współpracy otrzymali pełne umundurowanie plecaki piechoty oraz radiostacje RF-10.
Oficjalne podpisanie porozumienia planowane jest przy okazji poligonu SJS 3006, który odbędzie się w lipcu. " - tak napisał na swoim facebookowym profilu nowosolski "Strzelec". Nam pozostaje tylko mieć nadzieję na dalszą jeszcze bardziej owocną współpracę :)

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.