Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

Namioty Wyklętych

img 20180304 150151 resizeW związku z Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” Gmina Brody przystąpiła do akcji Namioty Wyklętych, organizowanej przez stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej. Ten coroczny projekt, realizowany od czterech lat, ma na celu przybliżenie historii żołnierzy powojennego polskiego podziemia niepodległościowego. Podczas ostatnich dwóch edycji patronatu udzielił Prezydenta RP, partnerami akcji są Instytut Pamięci Narodowej, Muzeum Armii Krajowej czy Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej.

W tym roku klub SP3PJE spędził ten dzień bardzo aktywnie. W samo południe przedstawiciel naszego klubu wziął udział w biegu „Tropem Wilczym” w zielonej Górze, a godzinie 13:00 większość klubowiczów wzięło udział w projekcie „Namioty Wyklętych” w miejscowości Brody, na które zostaliśmy zaproszeni.

Miło spędziliśmy niedzielne popołudnie nawiązując nowe kontakty i znajomości.

Bardzo dziękujemy gminie Brody za zaproszenie i oby zaowocowało to dalszą współpracą.

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.