Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

Uwaga nadciąga Hubert !!!

78661 articlefeatureUwaga HUBERT !!!! 

To takie ostrzeżenie. 

I nie chodzi tym razem o groźny orkan łamiący Wasze anteny lecz o patrona myśliwych. Przecież polując z anteną na lisa to jednak też polowanie !!  :-D

W tym roku klub SP3PJE po raz kolejny organizuje "Hubertusa". Tym razem odbędą się łowy na lisa w skali makro... czyli samochodami po mieście i okolicach. Wszystko to w celu integracji klubowiczów oraz kadry szkoły w Drzonkowie. Klubowicze dysponować będą autami, radiotelefonami, antenami oraz dobrym humorem.

Rozpoczynamy imprezę 11.11.2017r o godzinie 14:00 na parkingu przy zielonogórskiej Palmiarni a przewidziany czas poszukiwań to około 2 godziny. Potem chwila przerwy na reorganizację i ponownie widzimy się o godzinie 18:00 w świetlicy w miejscowości Sucha przy wspólnym ognisku. Tutaj niestety należy zapewnić sobie transport we własnym zakresie...

Tańce, hulanki i swawole przy ogniu mile widziane !! 

Miłej zabawy wszystkim biorącym udział życzy GTW (grupa trzymająca władzę)

DARZ BÓR oraz vy'73

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.