Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

Pamiętaj !!!! MĄDRALA WIE LEPIEJ !!!

mathematics 936745 640Witajcie nieuki w świecie nauki !

Jak to działa ?? 

Dlaczego nie działa ??

Wydaje się Tobie że wiesz wszystko ??

Oczywiście że tak... ale... może kolega wie więcej...

I właśnie dla tego kolega podzieli się swoją wiedzą z innymi. 

Już w styczniu 2017 roku klub SP3PJE  startuje z nowym projektem samokształcenia i samodoskonalenia swoich współtowarzyszy. Na każdym z "klubowych piątków" będzie czas przeznaczony na dzielenie się z innymi swoimi zainteresowaniami "około-radiowymi", swoimi doświadczeniami oraz mądrościami. Każdy z klubowiczów będzie miał czas na swój wykład, prelekcje, prezentacje, pogadankę lub zwyczajne wymądrzanie się przed innymi.  W każdy piątek - jedna prelekcja. Tematy dobierane we własnym zakresie według własnych zainteresowań i wiedzy, określane będą na co najmniej tydzień przed wykładem i podane do wiadomości publicznej.

Serdecznie zapraszamy również kolegów krótkofalowców nie zrzeszonych w klubie. Wasza wiedza może być dla nas bezcenna, a może i Wy usłyszycie coś ciekawego.

Szczegóły już wkrótce.

Przecież każdy wie co to jest SWR albo D-star, ale czy każdy wie skąd to się bierze i jak to ugryźć ??

Pamiętaj !!!! MĄDRALA WIE LEPIEJ !!!

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.