Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

SP3PJE na poligonie

phoca thumb l dsc 7450 resizeW dniach 3-5 lipca 2015r. klub SP3PJE wraz z ZS Strzelec OSW JS 3006 Nowa Sól oraz DEFENDU brały udział we wspólnym szkoleniu na poligonie w Kożuchowie. Naszym zadaniem było zabezpieczenie TOC czyli węzeł łączności w działaniach taktycznych podczas gry wojennej. Wypadło chyba całkiem nieźle ponieważ tydzień później otrzymaliśmy oficjalne podziękowanie i zaproszenie do dalszej współpracy. Następny krok współpracy związany jest ze szkoleniem młodych adeptów sztuki wojskowej w zakresie łaczności i taktycznym wykorzystania radiostacji w terenie, oraz szkoleniu członków naszego klubu z zakresu obronności. Będzie sporo pracy w obu kierunkach.

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.