Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

Umundurowani...

" Samodzielna Jednostka Strzelecka 3006 Nowa Sól od wielu lat współpracuje z Klubem Krótkofalarskim SP3PJE. W trakcje naszej współpracy zrealizowaliśmy bardzo wiele wspólnych przedsięwzięć, zarówno szkoleniowych jak i promocyjnych. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie merytoryczne oraz sprzętowe w zakresie łączności radiowej i nie tylko.
Dziś w siedzibie naszej jednostki odbyło się spotkanie z przedstawicielami SP3PJE, na którym uzgodniono ostatecznie szczegóły planowanego do podpisania porozumienia o dalszej współpracy. W ramach porozumienia wydzielony oddział z klubu SP3PJE, na czas prowadzonych ćwiczeń poligonowych oraz szkoleń będzie wchodził w skład plutonu SJS 3006 Nowa Sól jako drużyna łączności.
Członkowie SP3PJE, w ramach współpracy otrzymali pełne umundurowanie plecaki piechoty oraz radiostacje RF-10.
Oficjalne podpisanie porozumienia planowane jest przy okazji poligonu SJS 3006, który odbędzie się w lipcu. " - tak napisał na swoim facebookowym profilu nowosolski "Strzelec". Nam pozostaje tylko mieć nadzieję na dalszą jeszcze bardziej owocną współpracę :)

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.