Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

Poszukiwanie kwiatu paproci

22 czerwca Drzonkowem zawładnęły dziwne moce..... było słychać wycie wilków, drzewa poruszały się mimo braku wiatru, zjawy pojawiały się i znikały.... w powietrzu czuć było magię. Jeżeli wszyscy to zauważyli, to znaczy, że udało nam się dobrze zorganizować poszukiwania kwiatu paproci dla 5 klasy Szkoły Podstawowej w Drzonkowie. Cała przygoda miała swój początek ok. godziny 21:00, kiedy to miały miejsce odczyty i przedstawienia. Następnie uczestnicy ruszyli w las przygotowaną przez nas drogą. Po drodze miały miejsce przedziwne, nigdy niespotykane, zjawiska. Było strasznie, było śmiesznie, w sam raz. Na końcu trasy oczom uczestników ukazał się blask tysiąca słońc zwiastujący znalezienie tajemniczego kwiatu paproci. 

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.