Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

O nas

Jesteśmy klubem krótkofalarskim działającym przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Wsi Drzonków. W naszych szeregach zrzeszamy aktywnych krótkofalowców z Zielonej Góry oraz okolic. Naszym celem jest propagowanie krótkofalarstwa wśród dzieci i młodzieży poprzez m.in. organizowanie zabaw terenowych. Można nas usłyszeć na falach krótkich w każdy piątek już od 17:00 w paśmie 80m oraz na lokalnym przemienniku SR3Z (145.7125 MHz).

Spotykamy się w każdy piątek o godzinie 17:00 w Szkole podstawowej w Drzonkowie.

Wszystkich chętnych do brania aktywnego udziału w życiu klubu lub zapoznaniem się ze światem fal radiowych serdecznie zapraszamy na nasze  "klubowe piątki"

 

Na stronie znajdziecie bieżące informacje dotyczące klubu, a wszystko w klimacie Minimal Art. Zapraszamy do zwiedzania witryny i do usłyszenia na falach eteru!

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.