Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

III Zlot Krótkofalowców

11 września organizujemy III Zlot Krótkofalowców. Tym razem spotykamy się na zupełnie nowym, dziewiczym terenie - przy remizie OSP w Suchej/k Zielonej Góry. Dokładne miejsce dostępne będzie w systemie APRS. Uruchomimy również stację polową na częstotliwościach 145,475 MHz i SR3Z. Zamieszczamy mapę najwygodniejszego i najszybszego dojazdu. Planujemy bardzo dużo atrakcji. Przyświeca nam jedno główne założenie: to nie ma być impreza tylko konsumpcyjno-szmatoprzeżuwawcza! Stawiamy na aktywność! Poniżej przedstawiamy orientacyjny plan działań (podane godziny, jak i formy aktywności mogą ulec zmianie):

12:00- Start

12:30- Podchody dla dzieci

14:00- Konkurs strzelecki dla dorosłych *

15:00- Konkurs strzelecki dla dzieci **

16:00- Zawody w rozkładaniu telefonu polowego i anteny na czas

20:00- Koniec imprezy

* ASG

** Paintball

Na terenie zlotu dostępne będą zabawy dla dzieci zapewnione przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Drzonków, a jeżeli ktoś zgłodnieje podczas korzystania z atrakcji... będzie godziwa strawa i napitek! Zaiste! Projekt współfinansowany przez Urząd Gminy Zielona Góra.

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.