Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

AIRSOFT

Pewne wojskowo-survivalowe zacięcie u niejednego z naszych członków widać było już od dawna. Klub SP3PJE, znany z nietuzinkowego podejścia do krótkofalarstwa, postanowił rozszerzyć obszar swoich zainteresowań o nową dziedzinę. Jest nią Airsoft. Pewnie zastanawiacie się co rozgrywki taktyczne z użyciem replik broni palnej mają do krótkofalarstwa... Otóż bardzo wiele. Wyobraźcie sobie "łowy na lisa" okraszone nutką działań wojennych. Dwie drużyny, jedna z odbiornikami, druga z nadajnikiem. Celem operacji jest namierzenie i zdobycie obozu przeciwnika. Fantastyczna zabawa z elementami krótkofalarstwa, ucząca z jednej strony dyscypliny i pracy w grupie, jak i podstaw radiolokacji. W związku z szeroko zaplanowaną działalnością utworzyliśmy nowy dział na stronie. Będziemy tam zamieszczać istotne informacje.

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.