Klub krótkofalarski SP3PJE

SP3PJE - informacje

Propagacja

Aktualności SP3PJE

III Zlot Krótkofalowców cd.

11 września przy remizie OSP w Suchej k/Zielonej Góry odbył się III Zlot Krótkofalowców. Pogoda dopisała wyśmienicie. Wszystkie założenia zostały spełnione oprócz zawodów w rozkładaniu anteny. Doszliśmy do wniosku, że i tak było bardzo dużo atrakcji. Konkursy strzeleckie, paintballlowe jak i ASG, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Kolega Krzysztof SQ3HLV przygotował fantastyczną zupę gotowaną w kociołku nad ogniskiem. Nie była to jedyna przekąska. Dzieci, które wróciły z podchodów przez nas zorganizowanych, licznie obległy ognisko w celu usmażenia kiełbasek. Niespodzianką dla przybyłych gości był pokaz zorganizowany przez strażaków OSP. Projekt współfinansowany przez Urząd Gminy Zielona Góra. Zapraszamy do galerii, w której zamieściliśmy relację fotograficzną z całej imprezy. Jej autorem jest kolega Maciek SP3VAQ. Mamy już plany na przyszły zlot. Postawimy na przedstawienie m.in. konstrukcji antenowych, które swojego czasu konstruowaliśmy w klubie. Do zobaczenia za rok!

Terminarz

Na stronie głównej dodaliśmy terminarz najważniejszych imprez i spotkań. Dzięki temu zawsze będziecie na bierząco. Już niebawem obszerna relacja z sobotniego zlotu. Stay tuned!

Klub nieczynny

Z uwagi na przygotowania do sobotniego zlotu, w piątek klub będzie nieczynny.

Dni Zielonej Góry

Od 03.09.2010 do 13.09.2010 będziemy pracować na falach KF i VHF pod znakiem okolicznościowym SP0WINO. Jak się domyślacie to wszystko z powodu Dni Zielonej Góry. Do usłyszenia!

Współpraca

Odsłony

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.